Pall Kina 1900-tal

Pall Kina 1900-tal
Pall Kina 1900-tal
Pall Kina 1900-tal
Pall Kina 1900-tal
Pall Kina 1900-tal
Pall Kina 1900-tal
Pall Kina 1900-tal
Pall Kina 1900-tal
Pall Kina 1900-tal
Pall Kina 1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

PALL, Kina, 1900-tal, porslin, polykrom dekor, höjd ca 44, diameter ca 30, höjd 59 cm
:

Smärre slitage

812833

2020-09-21