Pistol

Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSPISTOL, ca 1800-talets mitt, kolv i masurbjörk, längd ca 23 cm, 2 krutbehållare medföljer.

Slitage, bruksslitage

812834

2020-09-16