Kluichnikov

Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Stilleben med rönnbär", signerad V. Kliuchnikov, olja på duk, daterad a tergo 2010, ca 60x90 cm, ej inramad

812837

2020-09-16