Byrå med spegel

Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ med SPEGEL, 1970-tal, vitlackerat med mässingsdetaljer, byråns höjd 45, 102x45, spegens mått 85x65 cm

Bruksslitage

812841

2020-09-16