Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1980 /1990-tal, glas, Italien, mässing, diameter ca 44 cm
Smärre slitage. Ej funktionstestad
812847
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här