Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1980/90-tal, för 5 ljuspunkter, stomme i gulmetall, fot i granit, höjd ca 195 cm

Stomme med slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

812855

2020-09-21