ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs

ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs
ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs
ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs
ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs
ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs
ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs
ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs
ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs
ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs
ÅKE AXELSSON soffa Gärsnäs

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE AXELSSON, "Neptunus", soffa, för Gärsnäs, 2000-tal, stomme i ek, oxblodsfärgat skinn, djuphäftat, bredd ca 160, djup 72, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

812889

2020-09-21