Soffbord Norge
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORBJÖRN AFDAL, soffbord, 1960-/70-tal, Norge, fanerat med palisander, på hjul, tonad skiva i råglas, draglådor på ömse sidor, etikettmärkt Haug Snikkeri A/S, Tomter, Bruksbo, Modell made in Norway, höjd ca 45 cm, 146x 84 cm
CITES intyg medföljer
Slitage, repor, märken
CITES intyg hätas i Utlämningen
812896
2020-09-16