Magnus Creutz oljemålning

Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGNUS CREUTZ (1909-1989): Kvinnoporträtt, signerad Creutz, olja på duk, 52x51 cm

812900

2020-09-16