Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-09-16
812906
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Modellstudie, olja på pannå, 14x27 cm