Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stensockel, stomme i gulmetall med reliefdekor av löv, höjd inkl. lampsockel 37 cm

Kantnagg, skärm med skador

812924

2020-09-16