Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stensockel, stomme i gulmetall med reliefdekor av löv, höjd inkl. lampsockel 37 cm
Kantnagg, skärm med skador
812924
2020-09-16