Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
200 EUR
ARNE JACOBSEN, STOLAR, 2 st, Myran, sitthöjd 44 cm, Fritz Hansen, Danmark, 1950 / 60-tal.
Åldersrelaterat slitage, patina, fläckar, reparation.
812925
2020-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här