Arne Jacobsen Myran stolar

Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

200 EUR

ARNE JACOBSEN, STOLAR, 2 st, Myran, sitthöjd 44 cm, Fritz Hansen, Danmark, 1950 / 60-tal.

Åldersrelaterat slitage, patina, fläckar, reparation.

812925

2020-09-17