Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KAREL APPEL (1921-2006): Figurkomposition, signerad Appel- 71 och numrerad 76/125, färglitografi, bildmått ca 66x51cm
Zustandsbeschreibung
Något gulnad
812936
2020-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner