Karel Appel litografi

Karel Appel litografi
Karel Appel litografi
Karel Appel litografi
Karel Appel litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KAREL APPEL (1921-2006): Figurkomposition, signerad Appel- 71 och numrerad 76/125, färglitografi, bildmått ca 66x51cm

Zustandsbeschreibung

Något gulnad

812936

2020-09-20