Carl Kylberg

Carl Kylberg
Carl Kylberg
Carl Kylberg
Carl Kylberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Båt i solnedgång, stämpelsignerad Carl Kylberg, 300/375, märkt i plåten CH. Sorlier grav. lith., färglitografi, bildmått 52 x 64 cm

812938

2020-09-20