Skrivbord teak

Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, ca 1960-tal, 4 lådor i 2 varv, fanerat i teak, faneret lagt i rutmönster, höjd ca 74, 160x74 cm

Bägge bakben lagade

812973

2020-09-16