Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
PUCK STOCKLASSA (1922-2014) : 4 st kompositioner med figurer, reliefarbeten, monterade på gipsplattor, samtliga gipsplattor signerade Puck, höjd mellan ca 9,5 -26 cm
nagg på gipsplattor
812978
2020-09-16