Puck Stocklassa relief

Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief
Puck Stocklassa relief

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

PUCK STOCKLASSA (1922-2014) : 4 st kompositioner med figurer, reliefarbeten, monterade på gipsplattor, samtliga gipsplattor signerade Puck, höjd mellan ca 9,5 -26 cm

nagg på gipsplattor

812978

2020-09-16