Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 19 st, gulmetall/mässing, 1900-talets mitt, bl.a "Liljan" Ystad Metall, höjd ca 14-36 cm

Lagningar, slitage

812994

2020-09-16