Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 19 st, gulmetall/mässing, 1900-talets mitt, bl.a "Liljan" Ystad Metall, höjd ca 14-36 cm
Lagningar, slitage
812994
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här