Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets början, Tyskland, ram i porslin med handmålad dekor, monterad på trästomme, 76x56 cm

Retuscher samt lagningar, nagg

812997

2020-09-16