Anna Castelli Ferrieri Componibili
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ANNA CASTELLI FERRIERI, "Componibili", sidobord, 1 par, vit ABS-plast, Italien, Kartell, formgiven 1969, höjd ca 40, dimeter 32 cm
Kuntoraportti
Repor, slitage
813000
Päivämäärä:
2020-09-18