Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, 4 ljuspunkter, smide, kupa i frostat glas, maxhöjd ca 110, diameter 57 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
813014
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här