Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TAKLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, 4 ljuspunkter, smide, kupa i frostat glas, maxhöjd ca 110, diameter 57 cm

Zustandsbeschreibung

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

813014

2020-09-21