Stereoscope

Stereoscope
Stereoscope
Stereoscope
Stereoscope
Stereoscope
Stereoscope
Stereoscope
Stereoscope
Stereoscope
Stereoscope

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEREOSKOP med BILDER, "The Perfecscope", 1800/1900-tal, vitmetall, ca 19 bilder

Smärre slitage, blekta bilder

813015

2020-09-20