Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ADOLF LOOS, stolar, 1 par, vitlackerade, Gebrüder Thonet Vienna, Wien 2006, brännmärkta, höjd ca 47 cm
PROVENIENS: Knoll, London
Slitage, en med mindre spricka
813016
2020-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här