Mona Morales Schildt flakong

Mona Morales Schildt flakong
Mona Morales Schildt flakong
Mona Morales Schildt flakong
Mona Morales Schildt flakong
Mona Morales Schildt flakong
Mona Morales Schildt flakong
Mona Morales Schildt flakong
Mona Morales Schildt flakong

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA MORALES SCHILDT, "Ventana", Kosta, flakong med propp, underfång i blått, slipade sidor, signerad Kosta SH 205/43, höjd 14 cm

Fotringsnagg

813017

2020-09-16