Vev

Vev
Vev
Vev
Vev
Vev
Vev
Vev
Vev

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPETTEKAKA VEV, redskap för att tillverka spettekaka, 1800-tal, trä och järn, längd ca 102 cm

Slitage, rost

813018

2020-09-20