Klubbat för:
380 EUR
Utropspris
400 EUR
TIMO SARPANEVA, GLASSKULPTUR, Claritas, signerad Timo Sarpaneva, Iittala 1984 C1012, klart glas, bubblor och tre vertikala veck, höjd 23 cm
Lätt slitage, smuts, stötmärke i sidan
813021
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här