Olle Ängkvist

Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik och collage på pannå, osignerad, ca 51x37 cm

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.

Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"

813028

2020-09-30