Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik och collage på pannå, osignerad, ca 51x37 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
813028
2020-09-30