Carl Otto Hultén färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

CO (CARL OTTO) HULTÉN (1916-2015): Komposition, signerad, 69/90, färglitografi, ca 56x68 cm

813029

2020-12-06