Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Snårigt, blandteknik på duk, signerad och daterad a tergo, Olle Ängkvist-93, ca 43x37cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
813033
2020-09-30