Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS KAJTORP (1916-1991): Figurkomposition, signerad Kajtorp, olja på duk, ca 104x116 cm
813035
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här