Hans Kajtorp oljemålning

Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS KAJTORP (1916-1991): Figurkomposition, signerad Kajtorp, olja på duk, ca 104x116 cm

813035

2020-09-16