Klubbat för:
9 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Lövverk", blandteknik på duk, signerad och daterad a tergo, Olle Ängkvist - 96, ca 27x32
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
Zustandsbeschreibung
813038
2020-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner