Olle Ängkvist collage

Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage

Klubbat för:

9 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Lövverk", blandteknik på duk, signerad och daterad a tergo, Olle Ängkvist - 96, ca 27x32

Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"

Zustandsbeschreibung

813038

2020-09-30