Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Celler III", blandteknik på duk, signerad och daterad a tergo, Olle Ängkvist -93, ca 35x37 cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
813041
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här