Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, monogramsignerad och daterad 3.2.98, blandteknik, bildmått ca 16,5x13 cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
Ej examinerad ur ram
813042
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här