Satsbord Kina 1900-tal

Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal
Satsbord Kina 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

SATSBORD, 4 dlr., bemålade, Kina, 1900-tal, dekor i relief och guld, det stora bordets mått höjd ca 66, 51x36 cm

Slitage, smärre färgbortfall

813043

2020-09-16