Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
SATSBORD, 4 dlr., bemålade, Kina, 1900-tal, dekor i relief och guld, det stora bordets mått höjd ca 66, 51x36 cm
Slitage, smärre färgbortfall
813043
2020-09-16