Olle Ängkvist blandteknik

Olle Ängkvist  blandteknik
Olle Ängkvist  blandteknik
Olle Ängkvist  blandteknik
Olle Ängkvist  blandteknik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, monogramsignerad och daterad 12.8.96, blandteknik, bildmått ca 16,5x17 cm

Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"

Ej examinerad ur ram

813048

2020-09-30