Olle Ängkvist blandteknik

Olle Ängkvist  blandteknik
Olle Ängkvist  blandteknik
Olle Ängkvist  blandteknik
Olle Ängkvist  blandteknik

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, monogramsignerad och daterad 28.4.80, blandteknik, bildmått ca 21,5x17 cm

Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

813050

2020-09-30