Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, monogramsignerad och daterad 28.4.80, blandteknik, bildmått ca 21,5x17 cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
813050
2020-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner