Matservis

Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, ca 66 dlr, omkring 1900, märkt "Clarendon", bestående av 39 mattallrikar, 10 djupatallrikar, assietter 5+5 st, 5 uppläggningsfat, 2 lockkarotter,

PROVENIENS: Ramnäs Herrgård

5 skadade delar medföljer, enstaka skador kanförekomma

813068

2020-09-16