Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ESTRID ERICSON, tillskriven, spegel, Firma Svenskt Tenn, delvis förgylld, ramen klädd i turkos textil, mått ca 66x66 cm
Skador: Ramen med pastellageskador

Bruksslitage, märken, förgyllning med skador

813070

2020-09-18