Spegel
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ESTRID ERICSON, tillskriven, spegel, Firma Svenskt Tenn, delvis förgylld, ramen klädd i turkos textil, mått ca 66x66 cm
Skador: Ramen med pastellageskador
Bruksslitage, märken, förgyllning med skador
813070
2020-09-18