Bergboms golvlampa

Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

BERGBOMS, golvlampa, 1900-talets fjärde kvartal, förkromad, etikettmärkt, höjd 114 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

813078

2020-09-25