Kaj Berstone 2 st färglitografier Stockholmsmotiv
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAJ BERNSTONE (född 1946): (2) stockholmsmotiv, signerade samt numrerade 72/230 respektive 53/230, färglitografier, ca mått inom passepartou 30x19 cm
Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder
Ej examinerade ur ramar
813079
2020-09-28