Jörn Utzon "Opera" taklampa

Jörn Utzon
Jörn Utzon
Jörn Utzon
Jörn Utzon
Jörn Utzon
Jörn Utzon

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JØRN UTZON, "Opera", taklampa, Lightyears, 2000-tal, mattlackerad metall, höjd 29 cm.

Något slitage, ej funktionstestad.

813089

2020-09-25