Oscar Hullgren oljemålning

Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

OSCAR HULLGREN (1869-1948), landskap med ruin, signerad O Hullgren, olja på duk, ca 63x87 cm

krackeleringar, färgbortfall

813093

2020-09-25