Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
OSCAR HULLGREN (1869-1948), landskap med ruin, signerad O Hullgren, olja på duk, ca 63x87 cm
krackeleringar, färgbortfall
813093
2020-09-25