Saltkar 1 par silver 1700-tal

Saltkar 1 par silver 1700-tal
Saltkar 1 par silver 1700-tal
Saltkar 1 par silver 1700-tal
Saltkar 1 par silver 1700-tal
Saltkar 1 par silver 1700-tal
Saltkar 1 par silver 1700-tal
Saltkar 1 par silver 1700-tal
Saltkar 1 par silver 1700-tal
Saltkar 1 par silver 1700-tal
Saltkar 1 par silver 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, silver, 1 par, England, 1752, höjd 3,5, diameter 6 cm, vikt ca 8,2 g

Slitage

813094

2020-09-16