Enmanshammock
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOL/ GUNGSTOL, omkring 1900, stomme i grönpatinerad metall, textil, med tak, utsträckbar i viloläge, märkt Patent Hvilstolen, Park, O.Nyström Torshälla, (Frans Otto Nyström), totalhöjd ca 185 cm
Slitage, blekt, skador
813104
2020-09-16