Enmanshammock

Enmanshammock
Enmanshammock
Enmanshammock
Enmanshammock
Enmanshammock
Enmanshammock
Enmanshammock
Enmanshammock
Enmanshammock
Enmanshammock
Enmanshammock
Enmanshammock

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLSTOL/ GUNGSTOL, omkring 1900, stomme i grönpatinerad metall, textil, med tak, utsträckbar i viloläge, märkt Patent Hvilstolen, Park, O.Nyström Torshälla, (Frans Otto Nyström), totalhöjd ca 185 cm

Slitage, blekt, skador

813104

2020-09-16