Silverfat

Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, 6 st, silver, olika modeller, merparten 1900-tal, längd ca 8-14 cm, totalvikt ca 265 g

bruksspår, smärre bucklor

813110

2020-09-27