Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FAT, 6 st, silver, olika modeller, merparten 1900-tal, längd ca 8-14 cm, totalvikt ca 265 g
bruksspår, smärre bucklor
813110
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här