Carin Bryggman fötölj
Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
200 EUR
CARIN BRYGGMAN, FÅTÖLJ, tillverkare Kirjopuu 1950-tal, lackerad alm, fast stoppad grön läderklädsel med knappar, bredd 70 cm, sitthöjd 43 cm, totalhöjd 81 cm.
Åldersrelaterat slitage, defekter på klädseln
813129
2020-09-20