Lars Holm färglitografi

Lars Holm färglitografi
Lars Holm färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HOLM (född 1956): Skärgårdslandskap, signerad och daterad Lars Holm -84, färglitografi, bildmått ca

813133

2020-09-16