Stolar Sjuan arne Jacobsen
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark 1990/2000-tal, blålackerade, ben av förkromat stålrör, stapelbara, etikettmärkta, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, märken, fläckar förekommer
813140
2020-09-25